Нескорена Буча - з Україною в серці! - забіг на 5 та 10 км.

Головною метою Заходу є залучення всіх верств населення до регулярних занять з бігу, покращення фізичного та емоційного стану, підвищення витривалісті та рухової активності.

Основні цілі та завдання Заходу:
- сприяння реалізації державної політики та програм з питань розвитку фізичної культури і спорту;
- розвиток фізичної витривалості всіх верств населення, шляхом залучення до занять з бігу;
- популяризації фізичної культури та її широкого використання у рекреації, оздоровленні, профілактиці захворювань;
- інформування населення про роль та значення фізичної культури і спорту у житті суспільства та кожної людини.

Місце старту/фінішу змагань: м. Буча, Бучанський міський парк, Київська обл.
Дистанції: 5 км, 10 км, 5 км Скандинавська ходьба, Ветерани на візках (5 км)
Вартість реєстрації: Безкоштовно
До участі у Заході допускаються всі бажаючі.
Видача стартових пакетів відбудеться 7 травня (неділя) у стартовій зоніСтартовий пакет включає:
- медаль фінішера;
- стартовий номер;
- електронний чіп для фіксації результату;
- номер для отримання пакету з речами в камері зберігання;
- он-лайн диплом з результатом

Реєстрація
Реєстрація можлива в режимі on-line на сайті https://e.ticketme.org/events/Neskorena-Bucha. Електрона реєстрація учасників відкрита до 03.05.2023 року включно або до досягнення ліміту учасників (700 чоловік). Реєстрація в день проведення забігу проводитись не буде. Організатор Змагання має право призупинити або повністю закрити реєстрацію без попередження в разі досягнення ліміту учасників. Учасник має можливість зареєструватися на одну дистанцію, кожну наступну реєстрація буде анульовано!

Результати
Обчислення результатів за чіповою системою TimingEvents.com

Нагородження
Призова сітка 5 км біг
1-3 місця серед чоловіків і жінок в абсолюті

Призова сітка 10 км біг
1-3 місця серед чоловіків і жінок в абсолюті
Переможці у вікових категоріях по 10 років серед чоловіків і жінок

Призова сітка 5 км Скандинавська ходьба
1-3 місця серед чоловіків і жінок в абсолюті
Переможці у вікових категоріях по 10 років серед чоловіків і жінок

Ветерани на візках (5 км)
1-3 місця серед чоловіків і жінок в абсолюті


Додатково будуть нагороджені:
Наймолотший учасник (дівчанка та хлопчик) та найстарший учасник (чоловік та жінка)

До змагань допускаються всі бажаючі незалежно від віку, які не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в даних змаганнях. Вік учасника визначається кількістю повних років станом на 31.12.2023. Усі зареєстровані учасники змагань самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я. Кожен учасник змагань добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров’я під час змагань і після їх закінчення, бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити дистанцію змагань.

Відповідальність за неповнолітніх учасників змагань несуть батьки/опікуни в рамках цивільно-правового законодавства України.


Загальне керівництво проведенням Заходу, а також організація та проведення Заходу в м. Києві покладається на Всеукраїнський центр. У рамках проведення Заходу передбачається реалізація інформаційно-просвітницької та фізкультурно-оздоровчої частин, спрямованих на пропаганду здорового способу життя та популяризацію занять фізичною культурою та спорту.

Під час повітряної тривоги усі учасники зобов’язані перебувати в укритті!

Організатор: Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за підтримки Бучанської міської ради

Ми рекомендуємо

Популярні питання та відповіді

FAQ

Рекомендуємо перевірити додаткові папки пошти. Якщо лист не надійшов, або ви заздалегідь знаєте, що була допущена помилка під час заповнення адреси пошти, зв'яжіться з нами за допомогою e-mail info@ticketme.org, або Telegram. Також квиток можна скачати в особистому кабінеті користувача.

В перші 24 год після реєстрації учасник може безкоштовно змінити категорію/дистанцію. Для цього потрібно написати в службу турботи і ми швидко Вам допоможемо. Якщо пройшло більше 24 год після оплати, зміна данних/категорії/дистанції проводиться виключно на платній основі. Вартість становить 250 грн. Зверніть увагу, що вартість може бути змінена, якщо про це вказано в регламенті заходу. При поверненні квитка утримуватиметься комісія сервісу TicketMe як постачальника послуг для продажу квитків в онлайн-середовищі. У випадку, якщо квиток був придбаний через сайт розповсюджувачів квитків, то із сплаченої вартості утримуватиметься і комісія розповсюджувача за послуги з розповсюдження квитків.

Ви маєте подати заявку у наш Відділ турботи, який надасть промокод для нового учасника, а Ваша реєстрація буде анульована. Зверніть увагу, що новий учасних має оплатити комісію в розмірі 100 грн та сервісний збір за перереєстрацію. За день до заходу вартість комісії становить 400 грн. Сервісний збір повернути не вийде, незалежно від причини, через яку повертаються квитки — навіть у разі скасування заходу відповідно.

Це плата за обробку замовлення та робота сервісу TicketMe Timing Events. В разі скасування реєстрації - збір за послуги не повертається.

Квитковий сервіс TicketMe

Хмарний квитковий сервіс для автоматизації продажу та контролю розповсюдження квитків на спортивні заходи в Україні та за її межами

Друзі та партнери