Благодійний півмарафон 2nd DieHard Running Kyiv Half Marathon.
Всі отримані кошти з врахуванням організаторських витрат буде передано на потреби Збройних Сил України 🇺🇦

Дистанція 21.097 км (офлайн)🏃🏻
Фіксація результатів відбуватиметься за допомогою чипової системи ⏱
Фінішери отримають медаль з унікальним дизайном 🏅
Фотофіксація ваших емоцій 📸
Наявність pacemaker на 1:20, 1:30, 1:45, 2:00 🏃🏻‍♀️🏃🏻


Рекорди півмарафону 🏆
1:12:01 - Хоменко Роман
1:27:43 - Сімонок Олена

Реєстрація 
Електрона реєстрація учасників відкрита до 10.05.2023 року включно або до вичерпання ліміту у 500 осіб (офлайн забігу). 🏁

А також можливість онлайн участі в будь-якому куточку України.

Популярні питання та відповіді

FAQ

Рекомендуємо перевірити додаткові папки пошти. Якщо лист не надійшов, або ви заздалегідь знаєте, що була допущена помилка під час заповнення адреси пошти, зв'яжіться з нами за допомогою e-mail info@ticketme.org, або Telegram. Також квиток можна скачати в особистому кабінеті користувача.

В перші 24 год після реєстрації учасник може безкоштовно змінити категорію/дистанцію. Для цього потрібно написати в службу турботи і ми швидко Вам допоможемо. Якщо пройшло більше 24 год після оплати, зміна данних/категорії/дистанції проводиться виключно на платній основі. Вартість становить 250 грн. Зверніть увагу, що вартість може бути змінена, якщо про це вказано в регламенті заходу. При поверненні квитка утримуватиметься комісія сервісу TicketMe як постачальника послуг для продажу квитків в онлайн-середовищі. У випадку, якщо квиток був придбаний через сайт розповсюджувачів квитків, то із сплаченої вартості утримуватиметься і комісія розповсюджувача за послуги з розповсюдження квитків.

Ви маєте подати заявку у наш Відділ турботи, який надасть промокод для нового учасника, а Ваша реєстрація буде анульована. Зверніть увагу, що новий учасних має оплатити комісію в розмірі 100 грн та сервісний збір за перереєстрацію. За день до заходу вартість комісії становить 400 грн. Сервісний збір повернути не вийде, незалежно від причини, через яку повертаються квитки — навіть у разі скасування заходу відповідно.

Це плата за обробку замовлення та робота сервісу TicketMe Timing Events. В разі скасування реєстрації - збір за послуги не повертається.

Квитковий сервіс TicketMe

Хмарний квитковий сервіс для автоматизації продажу та контролю розповсюдження квитків на спортивні заходи в Україні та за її межами

Друзі та партнери